Prevence proti rakovině, detoxikace,očistná kůra

http://miroslavholes.sweb.cz/Pampeliska.jpg

Pampeliška-proti rakovině

 

Jde o jednu z nejvíce rozšířených květin po celém světě. Roste doslova všude, jsou jí celé louky i trávníky na sídlištích. Roste po celý rok a dokonce se dá najít i v zimě, pokud není přikrytá sněhem. Neexistuje snad ani dítě, které by jí neznalo a i přesto ví o jejich nesmírně silných léčících účincích jen málokdo.

Ano, mluvíme o běžné pampelišce.

Čaj z pampelišky působí na rakovinové buňky tak silně, že se už po dvou dnech začínají rozpadat. Zároveň ale nemá žádné škodlivé účinky na buňky zdravé. Tato rostlinka je ale i přes svou širokou medicínskou využitelnost často zanedbávaná. Jediné, co pro její získání musíme udělat je její nasbírání z čistých míst. Tam, kde neleží příliš blízko cesty.

Naše moudré maminky a babičky dělali z pampeliškových květů sirup, protože znali jejich léčivé účinky. Co však ještě nevěděli je fakt, že tyto květy mohou pomoci i pacientům s rakovinou.

Kořen silnější jako chemoterapie

Vědci objevili, že kořínek pampelišky je při ničení rakovinových buněk účinnější jako chemoterapie. Dokáže totiž kompletně usmrtit rakovinové buňky bez toho, aniž by poškodila ty zdravé.

Kromě proti rakovinových účinků má pampeliška i následující vlastnosti:

Pomáhá při alergiích

Snižuje krevní cholesterol

Vylučování žluči

Detoxikace jater

Močopudné

Obsahuje mnoho důležitých vitamínů a minerálů, jako například B6, thiamin, riboflavin, vitamin C, železo, vápník, draslík, zinek, hořčík a kyselinu listovou. V jedné misce s 55 gramy pampeliškových listů najdete až na 535 % potřebné denní dávky vitamínů K a 112 % vitamínu A. To všechno se o pampeliškách ví celé roky.

Zázračný pampeliškový čaj

Výzkum provedený na kanadské univerzitě ve Windsore dal naděj i onkologickým pacientům. Zjistil, že kořeny pampelišky efektivně zabíjí rakovinové buňky a zároveň nemá žádné vedlejší účinky.

Čaj z pampelišky má poměrně rychlý účinek. Už v průběhu 48 hodin po prvním užití dochází k dezintegraci (rozpadu) prvních rakovinových buněk. Odhaduje se, že pravidelná dlouhodobá kůra kořínkem pampelišky umí odstranit většinu nádorů. Kvůli těmto neočekávaným výsledkům byly vědeckému týmu přiděleny další prostředky na pokračování výzkumu.

John di Carlo, 72 letý onkologický pacient, podstoupil intenzivní léčbu agresivní chemoterapií. Po jejím neúspěchu ho lékaři poslali domů umřít v okruhu svých nejbližších. Jako poslední možnost se rozhodl pro léčbu pomocí čaje z pampeliškového kořene. Jen o 4 měsíce později byl tento muž v remisi (ústupu rakoviny).

Jak připravit pampeliškový čaj

Pampeliškový čaj se připravuje obvykle ze sušeného mletého kořene. Použít ale můžete i na jemno nakrájený čerstvý kořen. Přibližně 1 až 2 čajové lžičky kořene (podle chuti a závažnosti onemocnění) zalijte 2,5 dcl vroucí vody a nechte vyluhovat přibližně 15 minut.

Čaj pijte 2 až 3 krát denně, nejlépe před jídlem. Užívá se několik měsíců. Některé zdroje uvádějí, že i listy pampelišky mají určité protirakovinné účinky. Pro přípravu čaje proto můžete zvážit použití směsi kořene a listů.

Prevence rakoviny podle Dr. Mercolu

Pampelišku, jako účinnou prevenci rakoviny, zdůrazňuje na své stránce v tomto článku i známý americký lékař Dr. Mercola. Kromě ní, jako další výbornou věc na prevenci rakoviny (a zvláště rakoviny prsu), doporučuje v dalším článku superpotravinu spirulina. Důležité při ní však je, aby byla pěstována v čistém a na nutričně látky bohatém médiu, jakým je například vulkanické podlaží. Výše zmíněný odkaz uvedené kritérium splňuje.

 

 

Kdyby vám někdo řekl, že za pár týdnů můžete nasbírat bylinu, kterou lze použít na problémy s klouby, na nemoci ledvin, při žloutence i nechutenství a dokonce i na rakovinu, věděli byste, co hledat? Mluvíme o obyčejné pampelišce!

Pampeliška patří mezi velmi odolné rostliny. A právě tuto svou životní sílu a houževnatost jako by se snažily předat i vám. Proto se nebojte hlídat chvíli, kdy se objeví v přírodě a využijte ji jako léčivku - celou, od květu po kořeny.

Listy do salátu i polévky

Listy pampelišky jsou skvělým zdrojem vitaminu C, A, D, ale i vitaminů skupiny B. Je v nich kyselina křemičitá, betakaroten, draslík, vápník, měď a železo. Obsahují ale i třísloviny či silice, které mají pro tělo blahodárné účinky. Listy pampelišek, sotva se objeví, mohou sbírat i konzumovat ti, kteří potřebují pročistit a posílit ledviny, ozdravit játra, ulevit od bolestí kloubů, při kožních problémech a třeba i akné. Pampelišky také čistí krev a odvodňují. Protože má silné detoxikační účinky, zrychlí také metabolismus a tím pomáhá s hubnutím. Vyčistí žaludek a prý může i rozpustit žlučové kameny… A nikoli v poslední řadě lze zmínit i to, že se o ní mluví jako o léčivce, kterou je dobré užívat v případě léčby nádorového onemocnění.

Listy můžete omýt a natrhat do salátů, přidat do polévky, do smoothie nebo z nich udělat obdobu špenátu. Můžete si z nich udělat čaj, který můžete popíjet, ale také ho použít jako pleťovou vodu. Čaj připravíte z jedné čajové lžičky čerstvých nebo sušených listů a čtvrt litru vody. Listy přelijte vroucí vodou a nechejte asi pět minut louhovat, pak přeceďte, nechte vychladnout a popíjejte. Detoxikační kúra doporučuje dva šálky pampeliškového čaje po dobu alespoň dvou měsíců.

 

 

Pampelišky jsou zdravé od kořene až po květ, listy a stvoly květů můžete chroupat po umytí, bez jakékoli další úpravy. Květ můžete sníst také, ale spíš z něj vyrobte sirup

Pampeliškové květy proměňte na med

Od dubna začínají pampelišky kvést - a květy obsahují karotenoidy, silice a flavonoidy, které se osvědčily jako úleva v případě chřipky či angíny. Květy můžete trhat celou dobu, tedy až do zhruba října. Zpracovávat je musíte vždy čerstvé, protože se nedají sušit.

Velmi často se z květů vyrábí tzv. med, tedy spíš pampeliškový sirup. Potřebujete na to 400 plně rozkvetlých květů, 2 litry vody, 2 citrony a 2 kila cukru, ideálně přírodního, tedy nerafinovaného, hnědého. Květy odštípněte od stonků, omyjte a dejte do hrnce s vodou. Přidejte nakrájené citrony, nechte vzkypět a odstavte nejméně na den. Potom musíte důkladně přecedit přes velmi jemné sítko nebo plátýnko, květy vymačkejte. Do výluhu přidejte cukr a zahřívejte velmi zvolna nejméně hodinu, ale jen tak, aby se voda lehce odpařovala, nikoli výrazně bublala. Zahřívejte, dokud nebude konzistence sirupu ideální, čili se nebude táhnout. Příliš hustý by cukernatěl, příliš řídký by se kazil.

Sirup nalijte ještě teplý do vymytých sklenic, zavíčkujte a otočte dnem vzhůru. Ve spíži vydrží přes zimu. Užívat ho můžete při nemoci, ale i preventivně. Až budete trhat květy pampelišky, rozhodně nevyhazujte ani její stvoly - ty můžete po omytí také klidně konzumovat. Skvělé jsou pro diabetiky, kteří by jich mohli sníst až deset denně. Čtrnáctidenní kúru konzumace minimálně pěti stvolů by měli podstoupit všichni, kteří se cítí bez energie. Ačkoli je stvol hořký, je také šťavnatý a po chvíli žvýkání začne chutnat příjemně.

 

Sirup z pampelišek, označovaný jako pampeliškový med, má mnoho příznivých účinků

Kořen pampelišky

Nejvíc účinných látek je v pampeliškovém kořeni. Ten je skvělým pomocníkem hlavně pro ty, kteří mají potíže s trávením, se žlučníkem, játry a ledvinami či slinivkou. Naordinovat by si ho měli kuřáci, milovníci alkoholu, ale i ti, kteří jedí denně velké dávky léků. Právě látky obsažené v kořeni skvěle detoxikují, minimalizují záněty v těle. Pomáhají snížit hladinu cukru i cholesterolu v krvi a krevní tlak. Kořen pampelišky by měli vzít na vědomí také nemocní s revmatismem a dnou. Je dobrý i při ochraně kloubů a chrupavek. I kořen má mít sílu prospět lidem s nádory.

Kořen se sbírá v jarních měsících a na podzim. Jak asi vědí všichni, kteří se pokoušeli vytrhnout pampelišku ze země, není to snadné. Rozhodně se ale trocha námahy vyplatí. Kořen musíte pořádně vyprat a očistit, pak ho nakrájejte na kousky a usušte - ovšem ve stínu, bez přímého slunce. Dbejte na to, abyste ho skladovali v suchu, má tendence plesnivět.

Sušený kořen můžete použít na přípravu čaje - jednu čajovou lžičku kořene povařte pár minut ve 250 ml vody a pak nechte nejméně čtvrt hodiny louhovat. Můžete pít až třikrát denně před jídlem - a to i dlouhodobě.

 

 

 

 

http://miroslavholes.sweb.cz/cesnek.jpg

Domácí lék na rakovinu

Profesor Hristo Mermerski, bulharský vědec, nám poskytl recept na revoluční lék, který z rakoviny vyléčil již tisíce lidí. Podle profesora Mermerského jde o lék, který léčí celé tělo takovým způsobem, že vytváří vnitřně prostředí, ve kterém rakovina nedokáže přežít.

Jde o směs více složek, které mají následující účinky:

Pročišťují krevní cévy

Obnovují imunitu

Detoxikují ledviny a játra

Regenerují srdce

Zlepšují činnost mozku

Ochraňují před infarktem a mozkovou mrtvicí

Zajistí rychlejší regeneraci po infarktu nebo mrtvici

Léčí rakovinu

Ingredience

Na výrobu tohoto léku budete potřebovat tyto složky:

12 bulev česneku (přibližně 120 stroužků)

1 kg syrového, tepelně nezpracovaného a nejlepší lokálního medu

15 čerstvých oloupaných citronů

400 gramů čerstvých vlašských ořechů

400 gramů naklíčených semen, například pšeničných, ale mohou být i jiné

Příprava naklíčených semen

Nejprve si připravíme naklíčená semena následovně:

Nasypte do misky 400 gramů semen a zalijte jejich převařenou vodou (po vychladnutí, samozřejmě).

Nechte je odstát 12 hodin a pak vodu sceďte. Znovu jejich promyjte vodou a zase sceďte.

Takto navlhčené semena nechte v misce odstát dalších 24 hodin.

Po uběhnutí 24 hodin najdete semena s 1 až 2 milimetrovými klíčky.

Příprava přípravku

Pomelte naklíčená semena spolu s ořechy. Nejlepší na tento účel poslouží kuchyňský robot.

Očistěte česnek, přidejte ho k semenům a znovu rozemele.

Pomelte také 5 neoloupaných citronů, které dříve dobře umyjete ve vlažné vodě. Pro lepší odstranění postřikových látek můžete do vody přidat i trochu octa.

Ze zbývajících 10 citronů vymačkejte šťávu. Tu pak přidejte k ostatním ingrediencím.

Všechny dosavadní složky by měly být mixované tak dlouho, až se vytvoří homogenní směs.

Na konec přidejte med a všechno znovu dobře promíchejte dřevěnou vařečkou.

Po skončení přelijte vzniklou směs do skleněných nádob a umístěte je do chladničky.

Po 3 dnech bude směs připravena ke konzumaci.

Aplikace

Tento lék se konzumuje 4 krát denně po 1 polévkové lžíci - půl hodinu před snídaní, půl hodinu před obědem, půl hodinu před večeří a půl hodinu před spaním.

V případě, že jej užíváte k léčbě rakoviny, můžete zvýšit množství i frekvenci užívání na maximálně 2 polévkové lžíce každé 2 hodiny.

Podle profesora Mermerského vám tento recept zaručí dlouhý a zdravý život. Dodá vašemu tělu energii, mládí a svěžest. A samozřejmě v případě výskytu rakoviny, ji vyléčí.

Za své účinky vděčí především obsahu vitamínů a minerálů, bílkovinám, bioaktivním substancím, rostlinným olejem a sacharidům. Čili jinými slovy, všem nutričním látkám, které vaše tělo potřebuje.

S nimi bude každý tělesný orgán a každá žláza správně vykonávat své funkce. A rakovina tak nebude mít žádnou šanci.

 

http://miroslavholes.sweb.cz/ostruzina.jpeg

 

7 nejúčinnějších protizánětlivých potravin: Pomáhají předejít rakovině 

 

Maliny obsahují germanium, které pomáhá při léčbě cirhózy jater, leukémii, chudokrevnosti a revmatických zánětech.

Zázvor snižuje nadměrnou zánětlivost, může být stejně účinný jako protizánětlivé léky (neničí při tom však žaludek).

Vlašské ořechy jsou bohaté na protizánětlivé omega-3 kyseliny, zároveň představují zásobárnu železa, vitaminu B, E a selenu, zinku, tedy i důležitých antioxidantů.

Lněné semínko zvyšuje imunitu a funguje jako prevence proti nádorovým onemocněním, také upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje významné množství protizánětlivých omega-3 kyselin.

Celer má také skvělé protizánětlivé účinky, je vhodnou prevencí proti rakovině, udržuje správnou funkci trávicího traktu.

Jablečný ocet je vhodný nejen pro přirozenou detoxikaci, ale také pro dobré trávení, pleť a pro posílení imunity.

Ostružiny obsahují antioxidanty známé jako polyfenoly, které napomáhají ničit záněty.

http://miroslavholes.sweb.cz/citron.jpg

Detoxikace

Alespoň jednou za rok je třeba udělat detoxikaci svého těla. Jsme obklopeni toxickými látkami, jako jsou pesticidy, potravinářské přísady, chemikálie, výfukové plyny, ale i alkohol. Všechny tyto látky nám zanáší organismus. Způsobů a prostředků na detoxikaci je mnoho. Zkuste očistu organismu pomocí přírodních a dostupných prostředků, jako je olivový olej, citron a med.

 

Účinky

Citrónová šťáva, olivový olej a med zabírá na očistu jater a žlučníku, kde se shromažďují jedy, kterých se chceme zbavit, aby naše tělo dobře fungovalo. Pročištěná játra zvyšují sílu obranného systému a chrání organismus před závažnými onemocněními, zabraňují vzniku akné a ekzémů.

 

 

Postup na detoxikaci jater

Na detoxikaci jater je třeba pravidelně každé ráno po dobu jednoho měsíce na lačno užívat 1,5 lžíce olivového oleje, 1 lžíci medu a 1 lžíci čerstvé citrónové šťávy. Uvedené ingredience užívejte přesně v uvedeném pořadí za sebou. Tuto domácí očistu organismu olejem, medem a citronem provádějte jednou do roka.

 

Jaké výsledky lze očekávat

Smysl užívání těchto ingrediencí spočívá v tom, že když je pozřete na lačný žaludek, stimulujete tím játra, a ta ze sebe přímo vychrstnou nahromaděné jedy do žlučníku a ty se z něj vyloučí žlučí a vytečou ven zažívacím traktem. Před i po požití těchto ingrediencí byste dvě až tři hodiny neměli nic jíst. Můžete ale pít bylinkové čaje a čistou vodu, abyste pomohli svému tělu eliminovat jedy, které vyloučila vaše játra.

 

 

 

 

 

 

http://miroslavholes.sweb.cz/plice.png

Pročistění plic

Nejen kuřáci mají problém s plícemi, s ovzduším dneška začínají mít dokonce i děti rakovinu plic nebo problémy s dýcháním. Takže i když je tento návod mířen čistě na kuřáky, pomůže rozhodně všem. To, že je pasivní kouření stejně nebezpečné, jako to normální, se neříká jen tak.

Tento návod vyčistí vaše plíce plné toxinů za pouhé tři dny! Je důležité pamatovat na to, že dva dny před použitím je nutné se vyhnout všem mléčným výrobkům. Ty by totiž mohly zpomalit léčení plic. Před svým prvním dnem léčby se také doporučuje vypití jednoho šálku vašeho oblíbeného bylinkové čaje.

Tímto návodem si vyčistíte plíce i od několikaletého kouření:

1. Ráno, ještě předtím, než se nasnídáte, vymačkejte si dva citróny do 300 ml vody a vypijte ji.

2. Kdykoli přes den vypijte 300 ml grapefruitového nebo ananasového džusu (pokud vám grapefruit nechutná). Můžete také použít minerální vodu k doladění chuti. Tato ovoce jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají vyčistit plíce

3. Mezi snídaní a obědem se napijte 300 ml mrkvového extraktu. Mrkev značně ovlivňuje krevní alkalizaci, což v našem případě opět znamená výpomoc při čištění plic.

4. K obědu vypijte 400 ml džusu, který obsahuje velké množství draslíku. Můžete jej jednoduše udělat z jídel jako řepa, rajčata, petržel, fíky nebo mandle.

5. Ještě předtím, než půjdete spát vypijte 400 ml brusinkového džusu. Brusinky pomáhají zejména ve vypořádání se s bakteriemi v plicích.

6. Je také důležité si dát každý den během detoxu horkou minimálně 20 minutovou koupel. To vám pomůže dostat toxiny z těla.

7. Můžete také vyzkoušet eukalyptový olej. Přidejte 5-10 kapek eukalyptu do hrnce s horkou vodou, dejte nad něj svou hlavu a inhalujte dokud voda nevychladne.

Jestli máte mezi svými známými zapřísáhlé kuřáky, kteří ani přes nebezpečí cigaret nechtějí přestat kouřit, pošlete jim tento návod. Díky němu by se mělo jejich plicím nepřestavitelně ulevit.

 

http://miroslavholes.sweb.cz/zazvor.jpg

Vyčistění plic od dehtu a nikotinu

 

Všichni dobře víme, že kouření nenávratně způsobuje poškozování plic. Samozřejmě, že nejlepší cestou je přestat kouřit. Pokud však s kouřením hned skoncovat nedokážete, tak alespoň podstupte tuto očistnou kúru a zkuste snížit počet cigaret, které denně vykouříte.

 

Připravte si tuto kůru a zkuste účinný přírodní způsob, jak z plic odstranit nánosy, které se tam během období kouření postupně hromadí. Recept je poměrně jednoduchý na přípravu a skládá se pouze ze 4 surovin.

Suroviny potřebné k přípravě očistného nápoje

3 cm kořene zázvoru

2 čajové lžičky kurkumy (prášek)

400 gramů nakrájené cibule

100 až 200 gramů cukru podle chuti

1 litr vody

Postup přípravy očistného nápoje

1. Přiveďte vodu v hrnci do varu a přidejte do ní cukr. Pokud vám na chuti nezáleží, cukr můžete vynechat. Místo cukru můžete použít i med, ale v takovém případě ho přidejte až na konec, aby se v něm vařením nezničily prospěšné látky.

2. Oloupejte ze zázvoru slupku, nastrouhejte ho na struhadle a přidejte do vody.

3. Následně do vody přidejte i kurkumu a nakrájenou cibuli.

4. Když se začne voda znovu vařit, ztlumte oheň a vařte, dokud se třetina až polovina vody nevypaří.

5. Po dovaření nechte tekutinu vychladnout a následně ji sceďte přes nálevku s filtrem nebo gázu do skleněné nádoby.

6. Nápoj uskladňujte v chladničce.

Užívání očistného nápoje

Užívejte 2 polévkové lžíce tohoto přírodního přípravku 2x během dne, tedy celkem 4 polévkové lžíce denně. Nejlepší je užívat 2 polévkové lžíce ráno na prázdný žaludek před snídaní a 2 polévkové lžíce po večeři.

Jak tento přírodní lék funguje?

Zázvor předchází hromadění hlenu v plicích a podporuje jeho vylučování ven z těla a kurkuma má silné antivirální, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Předchází tak zánětem a navíc pročišťuje krev, která z plic odnáší toxiny. Cibule je extrémně účinná při prevenci onemocnění s dýchacími cestami a má také silné protirakovinné účinky.

 

http://miroslavholes.sweb.cz/mrkev.jpg

Nevěřili by jste na co všechno zabírá džus z mrkve,jablka  a brambory

 

Nejčastější příčinou onemocnění lidského těla bývá nedostatek nějakého vitamínu, minerálu nebo jiné živiny.

Zdravý džus uveden v našem dnešním článku je vysoce doporučený lidmi, kteří již měli možnost zažít jeho mnohé léčivé účinky.


ingredience

Jak již vyplývá z titulky, na přípravu tohoto nápoje budete potřebovat následující ingredience:

    
1 mrkev
    
1 jablko
    
1 brambora

Příprava a užívání

Nakrájejte ovoce a zeleninu na kousky a vložte je do
odšťavovače. Džus vypijte čerstvý hned po odšťavňování.

Pro lepší chuť můžete do něj přidat i trochu citronu.

Doporučuje se konzumovat ho ráno na prázdný žaludek, minimálně hodinu předtím, než něco sníte.

Pro optimální výsledek, pijte džus 2 krát denně. Poprvé ráno a podruhé podvečer před 17. hodinou.
Mohlo by vás také zajímat: Tyto malé jadérka zdaleka překonávají při rakovině každou chemoterapii
Nemoci, na které účinkuje

Náš džus je prošpikovaný nutričními látkami a výrazně vám pomůže s následujícími onemocněními:

   
Předchází rakovině
    
Uvolňuje zácpu
    
Zlepšuje zrak, pomáhá také při červených, suchých a unavených očích
    
Snižuje menstruační bolesti
    
Odstraňuje špatný zápach z úst způsobený infekcí krku a zažívacími problémy
    
Zmírňuje bolesti svalů po náročném cvičení nebo práci
    
Zabraňuje vysokému krevnímu tlaku, infarktu a chrání plíce
    
Posiluje imunitní systém

Kromě uvedených zdravotních potíží pomáhá také při hubnutí a celkově zlepšuje zdravotní kondici.

Nejlepší na něm je to, že nemá žádné vedlejší účinky. Pokud ho budete pít pravidelně 2 týdny, jeho úžasným efektem budete opravdu překvapeni.

 

 

http://miroslavholes.sweb.cz/kren.jpg

 

Tento domácí sirup spálí až 1cm břišního tuku denně

 Jde o vysoce užitečný domácí prostředek proti zadržování vody v organismu a také na pomoc při zbavování se břišního tuku. Kromě toho má tento sirup ještě pár dalších vedlejších účinků. Dobrou zprávou je, že jde jen o samé pozitivní účinky, jako například: zlepšení zraku, sluchu či paměti. Užívání sirupu se doporučuje zkombinovat s kardio tréninkem a pravidelným cvičením, které znásobí jeho účinky na hubnutí.
ingredience

Na výrobu našeho sirupu budete potřebovat následující suroviny:

    
125 gramů křenu
    
4 citrony
    
2 cm čerstvého kořene zázvoru (zázvoru)
    
3 polévkové lžíce medu
    
3 polévkové lžíce skořice (nejlépe cejlonské, ne čínské)

postup přípravy

Při výrobě sirupu postupujte následovně:

    
S použitím mixéru rozmixujte křen a zázvor dokud nezískáte jemnou hmotu.
    
Do směsi vymačkejte šťávu z citronů a míchejte další 3 minuty.
    
Na konec přidejte skořici s medem a míchejte, dokud se nevytvoří homogenní sirup.

Sirup následně přelijte do skleněné lahvičky.

    
Užívejte 1 čajovou lžičku denně, nejlépe před jídlem a před cvičením. Sirup konzumujte 3 týdny, pak si dejte 3 týdny pauzu. Sirup skladujte v lednici.

 

http://miroslavholes.sweb.cz/kurkuma.jpg

 

Tři ingredience, které nedají rakovině šanci

 

Náš recept skládá ze tří složek: kurkuma, olivový olej a pepř.


Příprava receptu

Pro výrobu léku na prevenci rakoviny budete potřebovat:

     1/2 čajové lžičky kurkumy (seženete ji jako koření v potravinách)
     1 čajovou lžičku olivového oleje
     špetku mletého pepře

Zkombinujte a smíchejte dohromady všechny ingredience.

Výslednou směs přidejte do salátů, oblíbeného jídla nebo do polévky.

Můžete ji konzumovat i přímo, například vypít s sklenicí vody.

Samozřejmě, připravit můžete najednou i větší množství léku tak, že použijete větší množství ingrediencí v uvedeném poměru.

 

http://miroslavholes.sweb.cz/voda.jpg

Zázrak ? Toto se stane,když hned po ránu vypijete sklenici vody.

 

Nejnovějším trendem je pití vody ráno, ihned po probuzení, když vstanete z postele. Vědci potvrdili, že medicínská hodnota vody je pro naše zdraví absolutním přínosem.

Pití vody hned po probuzení je spojováno s jak předcházením, tak i přímo s léčbou velkého množství nemocí.

Mezi ně patří například:

Bolesti hlavy

Různé tělesné bolesti

Artritida

Problémy se srdcem

Epilepsie

Obezita

Tuberkulóza

Meningitida

Onemocnění ledvin

Zvracení

Gastritida

Cukrovka

Zácpa

Onemocnění dělohy

Nemoci uší a hrdla

Jak a kolik vody je třeba ráno vypít?

Pro správné použití této metody dodržujte tři pravidla.

Pravidlo č.1

Po probuzení, ještě předtím, než uděláte cokoliv jiného, ??vypijte přibližně čtyři 1,75 dcl sklenice vody. Dohromady byste tedy měli vypít asi 7 dcl (0,7 litru) vody.

Zapamatujte si, že pokud existuje nějaký důvod, proč nemůžete najednou vypít takové množství vody, tak začněte s tolik, kolik zvládnete a postupně to zvyšujte až na požadovaných 0,7 litrů.

Pravidlo č.2

Snad netřeba ani uvádět, že pít byste měli čistou, ne bublinkovanou vodu.

Pokud používáte tu z vodovodu, necháte ji přes noc odstát, aby z ní vyprchal chlór. Pokud používáte kupovanou v lahvích, upřednostníte méně mineralizovanou, abyste si nezadělali na ledvinové kameny.

V obou případech si do vody můžete přidat plátek citronu, který jí dodá příjemnější chuť.

Pravidlo č.3

Po vypití vody si umyjte zuby a proveďte zbytek ranní rutiny a osobní hygieny. Pak čekejte 45 minut předtím, než cokoliv sníte nebo znovu vypijete. Po 45 minutách se nasnídejte jako obvykle a pak opět nic nejezte ani nepijte během následujících 2 hodin.

Jaké nemoci se dají tímto způsobem vyléčit?

Výzkum ukázal, že při použití výše uvedené metody je na vyléčení různých onemocnění třeba dodržovat daný režim určitý počet dní, v závislosti na typu onemocnění.

Vysoký krevní tlak - 30 dní

Trávicí problémy - 10 dní

Cukrovka - 30 dní

Zácpa - 10 dní

Rakovina - 180 dní

Vynikající zprávou je, že tato metoda nemá žádné vedlejší účinky, tedy kromě dočasné zvýšené potřeby ranního močení na začátku programu.

Pití vody, udržení si zdraví a pohybová aktivita jsou hlavní způsoby jak zlepšit kvalitu našeho života.

Pár zajímavosti o pití vody ze světa

Číňané i Japonci pijí při jídle horký čaj, ne jako lidé na západě, kteří obvykle pokrmy zapíjejí studenými nápoji.

Studená voda zpomaluje trávicí proces a ztuhují tuky z mastných jídel, které jste právě zkonzumovali. Když tyto ztuhlé tuky zareagují se žaludeční kyselinou, rychleji se přesunou do střev.

Následně se nalepí na stěny střev a obalí jejich výstelku. Dlouhodobá akumulace takových špatně strávených tuků ve střevech může vést až k rakovině.

 

http://miroslavholes.sweb.cz/obklady.jpg

Detoxikační obklady

 

Detoxikační obklady na nohy byly poprvé použity v Japonsku. Podstatou jsou obklady, které si přilepíte na nohu, konkrétně zespodu chodidla, před tím než půjdete spát. Druhý den odstraníte obklady, a uvidíte, že nebezpečné toxiny, které byly ve vašem těle, zbarvily obklad na tmavě.

Obklady na nohy se nosí právě na nohou, protože pomáhají cirkulovat krev do trupu. Náš neaktivní život způsobuje, že cirkulace těchto tekutin není správná a zdržují se kolem kotníků, nižších částí nohou a chodidel.

Pozitivní výsledky při používání detoxikačních obkladů jsou méně únavy, bolesti kloubů a méně časté bolesti hlavy.

Ba co víc, můžete si koupit již předem vyhotovené detoxikační obklady, nebo si vyrobit své vlastní v pohodlí domova.

Toto jsou ingredience, které budete potřebovat:

-cibu
le
-
česnek
-voda
-samolep
ící gázové polštářky
-ponožky

Nařízněte česnek a cibuli tak, aby byly dobře nasekané na malé kousky. Odložte si je. Napusťte vodu do konvice a
necháte převařit. Přidejte již nasekanou cibuli a česnek do vařící vody. Pak vařte ještě dalších 10 minut.

Dále,
necháte vodu odstát a vychladnout na 20 minut. Poté, vylijte kousek směsi cibule a česneku uprostřed samolepící gázy, ale jen tolik, by gáza jemně zvlhla. Pokud je v gáze příliš mnoho tekutiny, jemně ji vyždímejte, abyste se zbavili přebytečné vody. A také se pokuste nenamočil lepkavou část gázy.

Nalepte samolepicí gázu na klenbu nohy, nejlépe do jejího středu. Vyberte si a nasaďte ponožky, které se vám určitě
nesešoupnou dolů z nohy. Počkejte do následujícího rána a odstraňte gázu.

 

http://miroslavholes.sweb.cz/bricho.jpg

Zbavte se tuku na břiše

 

Na výrobu sirupu si připravte:

3 citrony

125g křenu

3 lžíce medu

2 lžičky skořice

+ malý kousíček zázvoru

 

Příprava

Citrony si nakrájejte na plátky (slupku ponecháte), odstraňte pecičky a dejte do mixéru společně s křenem a zázvorem. Důkladně rozmixujte a následně přidejte med a skořici. Směs promíchejte a přelijte do uzavíratelné sklenice.

 

Užívání

Užívejte jednu polévkovou lžíci dvakrát denně. Zařaďte ji buď před jídlem, nebo před cvičením. Sirup užívejte maximálně tři týdny, poté alespoň týden vynecháte. Pokud je potřeba, můžete kůru zopakovat.

 

 

 

Mix Sody a Medu:

Konzumujte 3 lžičky denně a sledujte co to udělá s vaším tělem

http://miroslavholes.sweb.cz/soda-bicarbona-javorovy-sirup.jpeg

 

Je možné vyléčit rakovinu sodou bicarbona a javorovým sirupem?
Očividně ano.

Tato informace probleskla novinovými titulky.

Léčba popularizovaná Jimem Kelmunom, doktorem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom.

Říká: „Podal jsem tuto směs více než 200 pacientům, u kterých byla diagnostikována rakovina v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak k obdivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila. „

Vypadá to tak jednoduše, až se z toho chce člověku plakat, ale tato prostá léčba sodou bicarbon a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně ničí rakovinné buňky.

Přitom je zcela bez vedlejších účinků, které doprovázejí většinu neporovnatelně méně efektivních „Standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté sody (Hydrogenuhličitan sodný – NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivním prostředkem proti všem druhům rakoviny.

Zahřáté se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinným buňkám.

Rakovinné buňky prostě milují cukr, který přímo hltají.
V tomto případe je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina!

Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu a to je jejich zkáza.

Recept: Javorový sirup a jedlá soda

3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody (soda bicarbonia) smíchat (například 15 lžic sirupu a pět lžic sody), pořádně zamíchejte a dejte do hrnce na sporák. Ohřívat na nízké teplotě maximálně do 40 ° C, po dobu 5 minut dokud směs nezhoustne. (Při vaření Vám pomůže zavařovací teploměr)

Ze začátku se může užívat sirup častěji, například 3 x denně jedna čajová lžička. Jinak postačí užívat 1 čajovou lžíci ke 1 x denně dlouhodobě.

Sirup je možně rozpustit v malém množství vody, nebo ho natřít na chléb.
Javorový sirup může být dočasně nahrazen medem.

Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v pokrmech ani nápojích, s výjimkou trochu
ovoce.

Tato léčba je založena na tom, že rakovinné buňky milují cukr, který do sebe vtahují.
Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuto podmínku dokonale splňuje.

Takto se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda tak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinný nádor doslova rozbil zevnitř. A to už během prvních tří dnů.

Dochází tak k totální likvidaci nádoru v jakémkoliv stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života. Není to nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání.

Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat jejich superkyselé tkáně a zapouzdří jejich pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření.

S tímto důvtipný řešením získá majitel delší život.

My ovšem tento proces nazýváme nemocí.

Tělo vytvoří tumor proto. aby potlačilo a uklidilo jedy, které jinak nemůže vyloučit a prodloužilo život na tak dlouho, jak je to jen možné. Poskytujíc svému majiteli dostatek času na eliminaci interní toxicity.

Metastázy jsou posledním pokusem těla ke své záchraně. Pokud je tato interní toxicita úspěšně potlačena tělo dokáže postupně bezpečně odstranit všechny nádory a zdraví se mu vrátí.

Pokud tento proces není úspěšný, osud vlastníka těla je definitivně určen a tělo umírá ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.

Zkuste své tělo milovat co nejvíce z celého srdce a co nejdříve začněte s detoxikací.

navodynapady.cz

 

Čínská medicína

 

Tradiční čínská medicína je známá tím, že po celá tisíciletí úspěšně používá různé bylinky a potraviny k léčbě nemocí, se kterými si neumí poradit ani dnešní moderní medicína.

Dnes vám prozradíme recept na jednu takovou kombinaci, která se ukázala nesmírně účinná při léčbě onemocnění jako jsou revma, artritida, rakovina, onemocnění žlučníku a mnohé další.

Jedná se o směs medu a skořice. Upřednostněte však cejlonskou skořici, která neobsahuje potenciálně škodlivé látky ani při jejím vyšší konzumaci.

Proč je med se skořicí tak zdravý

Med se řadí mezi nejzdravější potraviny na světě. Obsahuje množství vitamínů, enzymů a minerálních látek.

Skořice, na druhé straně, je jedno z nejstarších koření.

Enzymy a esenciální oleje nacházející se v medu a skořici tvoří spolu neporazitelnou kombinaci, která brání růstu a množení patogenních bakterií.

Pojďme se nyní trošku blíže podívat na to, jaké nemoci pomocí nich dokážete vyléčit.

nachlazení

Na léčbu běžného, ale i chronického kašle či ucpaného nosu, vezměte jednu polévkovou lžíci medu a smíchejte ho s 1 čajovou lžičkou skořice.

Užívejte to postupně v průběhu dne během následujících 3 dnů.

chřipka

Med obsahuje přírodní látky, které efektivně usmrcují viry, čímž účinně předcházejí chřipce, případě urychlují dobu jejího vyléčení.

vysoký cholesterol

V šálku čaje rozpusťte 2 čajové lžičky medu a 1/2 čajové lžičky skořice. Hladina krevního cholesterolu vám klesne již v průběhu 2 hodin od konzumace až o 10%.

Artritida a revma

K léčbě artritidy a revmatických bolestí užívejte 2 krát denně (večer a ráno) následující směs.

Ve sklenici vlažné vody rozmíchejte 1 polévkovou lžíci medu a 1 čajovou lžičku skořice a následně to vypijte.

imunita

Pravidelné užívání alespoň 1 čajové lžičky medu a 1/4 čajové lžičky skořice denně v libovolné formě vám posílí imunitu a ochrání před viry a bakteriemi.

bolesti žaludku

Pokud míváte bolesti břicha nebo žaludeční vředy, měli byste do svého jídelníčku zařadit med a skořici na pravidelné bázi.

infekce močového měchýře

Přidejte 1 čajovou lžičku skořice a 1 čajovou lžičku medu do sklenice vlažné vody a vypijte.

Užívejte tento nápoj 2 krát denně a vylečte infekce močového měchýře.

akné

Přidejte dvě čajové lžičky skořice do polévkové lžíce medu, dobře rozmíchejte až se vytvoří homogenní pasta.

Tuto pastu pak během noci aplikujte na akné a ráno si pokožku omyjte vodou.

rakovina

Vědci nedávno zjistili, že kombinace medu a skořice účinně léčí rakovinu žaludku.

Denně zkonzumujte 3 čajové lžičky a 3 čajové lžičky (rozdělte si to na 3 krát denně po 1 lžičce medu a 1 lžičce skořice) medu během 3 měsíců. Formu si můžete zvolit podle svých preferencí.

onemocnění srdce

Smíchejte med se skořicí a tuto směs si každý den natírejte ráno na chléb. Sníží vám to hladinu cholesterolu v krvi a předejde srdečnímu infarktu.

vypadávání vlasů

V případě nadměrného vypadávání vlasů smíchejte 1 polévkovou lžíci medu s 1 polévkovou lžící skořice a 1 polévkovou lžící olivového oleje.

Tuto směs si každý den nanášejte na místa, kde vám vypadávají vlasy, alespoň na 15 minut.

hubnutí

Skořice má stimulační efekt na metabolismus a tím podporuje spalování tuků a hubnutí.

Převařte 1 čajovou lžičku skořice ve sklenici vody, necháte vychladnout a pak do toho přidejte 1 čajovou lžíci medu.

Užijte to na lačný žaludek 30 minut před snídaní.

 

 

Zázvor pomáhá při nevolnostech z léčby rakoviny

Kořen zázvoru, po tisíciletí používaný jako lék na zkažený žaludek, může ulevit pacientům trpícím nevolností při užívání léků proti rakovině. Vědci zjistili, ke zmírnění nevolnosti je nejlepší použít jen malé množství této byliny. Zázvor se po mnoho staletí používal na všechny typy žaludečních problémů. Nyní se ukazuje, že může být pomocí i pro onkologické pacienty.

http://miroslavholes.sweb.cz/kren.jpg

 

Přírodní recept na rakovinu a její prevenci

 

Možná jste již o tomto receptu slyšeli, neboť je velmi starý a osvědčený a lidé, kteří jeho sílu využili ve své nemoci tvrdí, že jim opravdu pomohl vyléčit se z rakoviny bez chemoterapie a chirurgie. Funguje skvěle i jako prevence rakoviny pro lidi zdravé, neboť posiluje imunitu a celkové zdraví člověka. 

 

Receptura je založena na zázvoru a medu a dobrou zprávou je fakt, že nemá žádné vedlejší účinky. Profesor Lisanti a jeho žena Federica, kteří jsou součástí věděckého týmu na University of Manchester, přišli s tím, že rakovina se dá vyléčit přirozeně a neinvazivně antibiotiky a že lze na její léčbu použít i antibiotika přírodní. V jejich experimentu se podrobily ženy s rakovinou prsu a rakovinou žláz s vnitřní sekrecí této léčbě a vyléčily se bez chemoterapie a chirurgie.

Ingredience léku:

  • 2 větší kořeny zázvoru (očištěné a rozmixované)
  • 1/2 kg domácího medu

Postup:

Smíchejte zázvor s medem a uložte směs do uzavíratelné sklenice.

Užívání:

Doporučené dávkování je 1 lžička třikrát až čtyřikrát denně.

Upozornění:

Je velmi důležité, aby jste používali vždy jen keramickou, plastovou nebo dřevěnou lžíci.
První účinky by měly být patrné po 2-3 dnech.

O tomto léku se tvrdí, že má léčivou sílu „vstání z mrtvých“.